facebook

Bio:

Robert Gawęda, doświadczony praktyk rynków finansowych, główny trader Live Trading Room-u Wiedza Warta Milion oraz inwestor na rynku nieruchomości.

Swoje doświadczenie jako trader zdobył podczas inwestycji na rynkach takich jak rynek indeksów giełdowych, ropy naftowej, metali szlachetnych oraz forex.

Robert Gawęda oprócz tradingu zajmuje się również pomaganiem innym w odniesieniu sukcesu na rynkach finansowych. W tym celu stworzył szkołę inwestowania Wiedza Warta Milion, która przez wielu uważana jest za najlepszą w Polsce, gdyż jako jedyna zamiast koncentrować się na teoriach i danych historycznych, koncentruje się na praktycznej nauce podczas inwestycji na żywo.

Podczas warsztatów Robert ma okazję codziennie udowadniać swoje umiejętności inwestując na żywo razem z uczestnikami prowadzonego Live Trading Roomu.

Robert Gawęda jest również autorem serii poświęconej Giełdzie, która regularnie ukazuje się w miesięczniku Kurier Polski. Ponadto w wolnych chwilach pracuje nad książką, która zgłębiać będzie tematykę inwestycji na giełdzie.

Sam o sobie:

Nazywam się Robert Gawęda. Mam 37 lat, urodziłem się i obecnie mieszkam w Gdyni. Tradingiem zajmuję się od 11 lat a od 10 jest on moim głównym źródłem utrzymania. Mam w życiu trzy pasje. Pierwszą jest Giełda, drugą jest pomaganie innym w odniesieniu sukcesu na rynkach finansowych, trzecią jest kolekcjonowanie zabytkowych pojazdów.

Początki szkoły.

Wszystko zaczęło się od moich znajomych. Gdy zobaczyli jakie korzyści w moje życie wnosi trading , zaczęli mnie prosić abym pokazał im na czym to wszystko polega.

No i poszło lawinowo.

Gdy przeszkoleni znajomi sami zaczęli dobrze zarabiać, zauważyli to ich znajomi, którzy też zaczęli mnie prosić abym ich wszystkiego nauczył.

W końcu chętnych było tak dużo że aby im wszystkim pomóc musiałem opracować specjalny program szkoleniowy. Tak powstał kurs, który potrafi przekształcić nawet osobę, która wcześniej nie miała z tym nic do czynienia, w fachowca codziennie korzystającego z tego co daje inwestycja.

O kursie.

Na kursie nauczysz się wszystkiego co jest potrzebne do tego aby jak najszybciej odnieść sukces jako trader (tak nazywa się osoba, która się tym zajmuje). Poznasz strategie oraz wszystkie sztuczki wykorzystywane przez najlepszych w tej branży.

Dzięki konstrukcji kursu nie będzie żadnych teorii do uczenia. Większość szkolenia oparta jest o slajdy, z których znaczna część to ilustrowane dobitne przykłady sytuacji, które mogą Cię spotkać. Otrzymasz czytelne i proste do wprowadzenia instrukcje. Działa to na takiej zasadzie: jeśli zobaczysz to, to musisz zrobić to, jeśli zobaczysz to, to musisz zrobić to. Dzięki temu będziesz w stanie pochłonąć wiedzę o wiele szybciej niż na podstawie nudnych teorii.

Czego dokładnie nauczysz się na szkoleniu:

Zaczniemy od podstaw, czyli od tego co to rynki finansowe, oraz jakimi prawami się rządzą. Zdradzę Ci jakimi walutami obracać w celu zmaksymalizowania zysku, a jakimi nie zawracać sobie głowy.

Potem przejdziemy do analizy rynku. Jest to najbardziej fascynująca część kursu bo w tym module poznamy wszystkie najskuteczniejsze narzędzia, których używają najlepsi traderzy świata.

Następnie przejdziemy do działu zarządzanie ryzykiem, w którym nauczysz się wszystkiego co musisz wiedzieć, by trading był bezpieczny oraz dowiesz się jak odpowiednio wykorzystywać poznaną wiedzę w praktyce.

Następny moduł to Strategie.

Poznasz najskuteczniejsze strategie jakie kiedykolwiek powstały i które do niedawna były chronione i zarezerwowane tylko dla największych banków oraz instytucji inwestycyjnych świata. Te strategie w połączeniu z całą wiedzą jaką zdobędziesz na szkoleniu, mają potencjał by zarobić dla Ciebie naprawdę spore sumy.

Poznasz strategie dla osób z ograniczoną ilością czasu oraz dla tych którzy chcą poświęcić na to trochę więcej czasu to znaczy od godziny wzwyż.

Na tym module skupimy się najdłużej, ponieważ przerobimy wszystkie możliwe scenariusze jakie mogą Ciebie spotkać w trakcie tradingu. Zaczniemy od prawidłowych wejść i krok po kroku, będę Ci tłumaczył co robić w trakcie gdy otwarta pozycja będzie postępowała naprzód. Pokażę co zrobić gdy rynek zacznie zawracać. Będziesz wiedzieć kiedy zawraca na dobre, a kiedy jest to chwilowa korekta po której rynek ma szansę powrotu do przedniego kierunku. Będziesz wiedzieć w którym momencie zamknąć pozycje z jak największym zyskiem i w jakim momencie otworzyć pozycje w przeciwnym kierunku w celu kontynuacji. Przekażę Ci wszystko co wiem na temat rynku.

Podczas trwania kuru możesz liczyć na moje wsparcie i mentoring. Przez cały czas będę do Twojej dyspozycji i odpowiem na każde pytanie. Będzie to okazja do wykorzystania mojej wiedzy, więc serdecznie do tego zachęcam.

Zrób pierwszy krok i już dziś zapisz się na darmowy kurs. By tego dokonać przejdź na stronę startową.

 

 

Uwaga! Zanim wyjdziesz odbierz niespodziankę.

Odbierz za darmo cennego e-booka (poradnik) pt: „Droga do sukcesu na rynkach finansowych – Co robić by osiągnąć sukces oraz czego unikać by mógł przyjść jak najszybciej.

Informacje w nim zawarte możesz od razu wykorzystać dla siebie.

Kliknij tutaj by odebrać e-booka.